Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego warto wybrać Państwa nocleg w Bydgoszczy?
  Przygotowana przez nas oferta to świetny sposób na to, aby zapewnić sobie zaskakująco tani nocleg w Bydgoszczy w samym centrum, nie rezygnując przy tym jednocześnie z wysokiego standardu. Dbamy o to, aby nasze mieszkania były komfortowe, czyste i urządzone ze smakiem.
 2. Czy któryś z oferowanych noclegów będzie odpowiedni dla całej rodziny?
  Tak, dysponujemy mieszkaniami, w których możliwa jest dostawka do pokoju dwuosobowego, a także apartamentem dwupokojowym, w którym rodzice i dzieci mogą spać osobno. Mają w nich Państwo dostęp do kanałów telewizji NC+, wśród których jest też kilka stacji dla młodych widzów.
 3. Czy Państwa nocleg znajduje się w pobliżu centrum Bydgoszczy?
  Znajdujemy się przy ulicy Mostowej 3, więc nasze noclegi odbywają się w samym centrum Bydgoszczy. W okolicy zlokalizowany jest Stary Rynek, Opera Nova, Wenecja Bydgoska, Katedra św. Marcina i Mikołaja, Wyspa Młyńska, spichrze nad Brdą oraz wiele innych ciekawych miejsc.
 4. Jak można spędzić pobyt w Bydgoszczy?
  Odwiedzając Bydgoszcz, warto m.in. przepłynąć się tramwajem wodnym, a także odwiedzić wyjątkowe muzea, np. mydła i historii brudu lub wodociągów. Chcąc spędzić miło czas na świeżym powietrzu, można wybrać się do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, czyli jednego z największych w Polsce kompleksów rekreacyjnych.
 5. Czy w ofercie są dostępne śniadania?
  Nasza firma nie zajmuje się przygotowywaniem śniadań, ale udostępniamy Państwu całe mieszkania, co oznacza, że bez trudu będzie można przygotować posiłek w kuchni samodzielnie, podobnie jak robią to Państwo w swoim domu. Zadbaliśmy o to, aby była tam lodówka, sztućce, naczynia i inne potrzebne wyposażenie.
 6. Czy w pobliżu jest dostępny parking dla samochodów?
  W odległości zaledwie 200 m znajdują się aż trzy różne parkingi strzeżone, z których dwa działają całodobowo. Poza tym, 50 m od naszych mieszkań mieści się też parking niestrzeżony pod spichrzami, więc mogą Państwo zdecydować, czy chcą zostawiać auto pod nadzorem czy też nie.
 7. Czy muszę zabrać ze sobą recznik?
  Nie muszą Państwo brać własnych ręczników, ponieważ nasza firma zapewnia je na miejscu. Zawsze są one stuprocentowo czyste i od razu dostępne do użycia.
 8. Jak mogę zapłacić za nocleg?
  Warto od razu zaplanować, na jak długo odwiedza się Bydgoszcz. Tani nocleg w naszych pokojach jest bowiem opłacany z góry w dniu przyjazdu, w momencie odbierania kluczy. Należy przy tym pamiętać, że doba pobytu liczy się od godziny 14:00 dnia pierwszego do godziny 12:00 dnia ostatniego.
 9. Co dzieje się w przypadku wystąpienia usterki w trakcie pobytu?
  Jeśli w trakcie pobytu w naszych pokojach zdarzy się jakaś usterka, należy od razu poinformować o tym nasz personel. W przypadku, gdy do uszkodzenia doszło z winy Gościa, pobieramy adekwatną kwotę pieniężną w ramach rekompensaty.
 10. W jakiej odległości znajduje się Państwa nocleg od dworca kolejowego?
  Mieszkania, w których oferujemy Państwu noclegi, zlokalizowane są w odległości zaledwie niecałych 2 km od stacji Bydgoszcz Główna, dlatego pieszo dotrzeć do nas można w około 20 minut lub też wziąć taksówkę i skrócić sobie ten czas o połowę.