Galeria

Nasza kamienica

Jak widać na załączonych fotografiach, oferowany przez nas tani nocleg mieści się w samym centrum Bydgoszczy. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, jako że w pobliżu Starego Rynku znajduje się wiele ciekawych miejsc, więc nie można się tam nudzić.

Studio "Jedynka"

Studio „Jedynka” to idealna propozycja dla jednej lub dwóch osób. Mimo niskiej ceny, standard jest w nim dość wysoki, jako że goście mają dostęp do wszystkich stosowanych na co dzień urządzeń RTV/AGD, a także do sieci.

Studio "Dwójka"

Mieszkanie to stwarza komfortowe warunki nawet dla 3 osób, którym potrzebny jest niedrogi nocleg w Bydgoszczy. Nie brakuje w nim telewizji ani łącza Wi-Fi, a co więcej, przez wielkie okno można podziwiać niebo i malowniczą okolicę.

Apartament "Trójka"

Liczniejszym grupom gości szczególnie polecamy apartament „Trójka”, który zapewnia więcej przestrzeni i pozwala między innymi cieszyć się bogactwem kanałów telewizyjnych platformy NC+. Posiłki będzie można natomiast przygotować w aneksie kuchennym.

Apartament "Czwórka"

Nasz apartament „Czwórka” to świetna propozycja dla osób, które interesuje wyłącznie prestiżowy nocleg w Bydgoszczy. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia bezproblemowy dojazd do niemal każdej atrakcji turystycznej, więc będą Państwo mogli bez trudu odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca.